• TR

Asya ve Avrupa kıtalarının kesişim noktası olan Türkiye; yemyeşil ormanları, altın renkli kumsalları, binlerce yıllık tarihi geçmişi, Doğu ve Batı sentezi kültürü ve lezzet dolu mutfağı ile dünyanın en turistik ve kendine özgü ülkelerinden biri. Her karışı farklı bir güzellik barındıran Türkiye’de görmen gereken çok yer var! 

Dört mevsimin de belirgin şekilde yaşandığı Türkiye’de yazın güneyde eşsiz güzellikteki kumsallarda denize girebilir, kışınsa muhteşem manzaralar eşliğinde kayak tatili yapabilirsin. Tarih kokan topraklarda dünyanın en eski yerleşim yerlerini gezerek kültürel bir seyahat gerçekleştirmen de mümkün. 

Dolu dolu geçecek bir seyahat deneyimi için hemen erken rezervasyon avantajından yararlanarak bütçene uygun uçak bileti alabilirsin. Bazı zamanlarda düzenlediğimiz kampanya ve promosyonları da takip ederek ucuz uçak bileti al, bu güzel ülkeyi hemen keşfe çık!

Hem Doğu ve Batı sentezi kültürü, hem doğal güzellikleri hem de tarihi dokusu ile öne çıkan Türkiye’nin her karışında yapacak bir aktivite mutlaka bulabilirsin. Büyüleyici bir yolculuğa çıkmadan önce Türkiye Gezi Rehberi’ni inceleyebilir ve rotanı daha kolay oluşturabilirsin.

 • İstanbul Gezisi: Türkiye’nin başkenti Ankara olsa da İstanbul’un yeri bir başka. Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan İstanbul, kültürel bir geziye çıkan çoğu turistin rotasını çevirdiği şehir oluyor. Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı gibi tarihi yapıları görebileceğin şehirde muhteşem Boğaz manzarası da sana eşlik edecek. İstanbul Gezi Rehberi üzerinden şehrin tüm tarihi ve turistik noktalarını görebilirsin.
 • Antik Kentler Ziyareti: Tarihi yerleri keşfetmek isteyenler rotalarını Efes, Hattuşaş, Göbeklitepe, Aspendos gibi antik kentlere çeviriyor. Binlerce yıllık kalıntıları Türkiye’nin farklı noktalarında görmek mümkün. Bu şehirlerde antik kalıntıların yanı sıra gezi rehberlerini inceleyerek farklı aktivitelerde de bulunabilirsin. 
 • Karadeniz Turu: Mavi ve yeşilin buluşma noktası olan Karadeniz; kendine özgü kültürü, lezzetli yemekleri ve muhteşem doğası ile gezginleri büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Samsun’dan Artvin’e kadar gezerek sen de bu yolculuğa katılabilirsin.
 • Deniz Tatili: Özellikle yaz aylarında dünyanın dört bir yanından ziyaret edilen güney kıyıları, altın renkli kumsalları ile seni bekliyor! Antalya, Bodrum, Muğla, Fethiye, Marmaris gibi bölgelerde muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirsin.
 • Gastronomi Turu: Dünyanın sayılı mutfakları arasında gösterilen Türk mutfağı, gastronomik bir turu da mümkün kılıyor. Baharatlı etler, hamur işleri ve sokak lezzetleri nedeniyle seyahatin sırasında biraz kilo alabilirsin. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesi bu turdaki ilk durağın olabilir.
 • Anıtkabir Ziyareti: Türkiye’nin başkenti Ankara’ya yolun düştüyse Atatürk’ün anıt mezarı Anıtkabir’i görmeden dönme.

Tam bir otel cenneti olan Türkiye’de farklı konaklama alternatifleri bulunuyor. Özellikle turistik şehirlerde 5 yıldızlı otellerden tatil köylerine, butik otellerden apart otellere kadar farklı bütçelere hitap eden seçenekleri değerlendirebilirsin. Kültürel bir geziye çıktıysan şehir merkezlerinde bulunan otel ve pansiyonlarda kalabilir, bu sayede ulaşım ağlarına ve önemli noktalara yakın olabilirsin.

Doğasıyla gezginleri büyüleyen Türkiye’de kampçılık faaliyetleri de yaygın olarak yapılıyor. Özellikle güney bölgelerde bulunan kamp alanlarında ve bungalovlarda konaklamak da mümkün. Seyahat amacına göre tüm alternatifleri değerlendirebilir ve otel rezervasyonu yapabilirsin.

Direkt ve aktarmalı uçuşlarla Türkiye’nin farklı bölgelerine kolaylıkla ulaşabilirsin.

Şehir merkezine yalnızca 3 km uzaklıkta bulunan havalimanından 135, 159, 250 ve 252 numaralı belediye otobüsleri ile ekonomik bir yolculuk gerçekleştirebilirsin. Belediye otobüslerinin yanı sıra Havaş otobüsleri ve taksilerle de kısa sürede merkeze ulaşman mümkün.

Merkezden 9 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım otobüs ve taksilerle sağlanıyor. Havalimanı-Yeni Van Caddesi-Cumhuriyet Meydanı güzergahında ilerleyen otobüsler yaklaşık 15 dakika içinde merkeze ulaşıyor.

Gazipaşa Havalimanı şehir merkezinden 40 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanından ulaşımda, merkeze 50 dakikada ulaşan Havaş otobüslerini ya da taksileri kullanabilirsin.

Merzifon şehir merkezine 6 km, Amasya merkeze ise 40 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım DDM Tur Taşımacılık firmasının otobüsleri ile sağlanıyor. Daha hızlı seyahat etmek için taksileri de tercih edebilirsin.

Şehir merkezine 35 km uzaklıkta bulunan Esenboğa Havalimanı’ndan ulaşımda otobüs ve taksiler kullanılıyor. BelkoAir ve Havaş otobüsleri ile trafiğin durumuna göre 45-60 dakika içinde Kızılay’a ulaşabilirsin.

Hatay Havalimanı şehir merkezine 25 km uzaklıkta yer alıyor. Merkezde bulunan Atatürk Caddesi, Gündüz Caddesi ve 75. Yıl Bulvarı’na gitmek için Havaş otobüsler ve taksileri kullanabilirsin.

Şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda farklı alternatifler kullanmak mümkün. 600 ve 800 numaralı Antrobüs otobüsleri 30 dakikada bir havalimanından hareket ediyor. Otogar ve Akdeniz Üniversitesi’nden geçen Havaş otobüsleri ve Expo-Fatih güzergahında ilerleyen Antray tramvayları da diğer alternatifler arasında.

Koca Seyit Havalimanı Edremit şehir merkezine 7 km, Belıkesir merkeze ise 90 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanı servis otobüsleri ya da taksi ile yaklaşık 10 dakika içinde Edremit merkeze ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ve minibüslerle Balıkesir merkeze gidebilirsin.

Şehir merkezinden yalnızca 7 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda uçak saatlerine göre hareket eden belediye otobüslerini kullanabilirsin. Otobüsler trafiğin durumuna göre 10-15 dakika içinde merkeze ulaşıyor. Daha hızlı ve konforlu bir yolculuk için taksileri de kullanabilirsin.

Merkezden 20 km uzaklıkta yer alan Bingöl Havalimanı’ndan ulaşım uçuş olduğu günlerde hizmet veren Havaş otobüsleri ve taksilerle sağlanıyor. Otobüslerle trafiğin durumuna göre ortalama 25 dakika içinde şehir merkezinde olabilirsin.

Bodrum merkeze 35 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım otobüs ve taksilerle sağlanıyor. MUTTAŞ ve Havaş otobüsleri ile yaklaşık 45 dakika içinde merkeze ulaşabilirsin.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunuyor. Terminal önünde uçuş saatlerine göre kalkan belediye otobüsleri ortalama 20 dakika içinde merkeze ulaşıyor. Taksilerle ise daha hızlı ve konforlu bir yolculuk geçirebilirsin.

Şehir merkezinden yalnızca 5 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım otobüs ve taksilerle sağlanıyor. MUTTAŞ ve Havaş otobüsleri ile ortalama 10 dakika içinde merkeze ulaşman mümkün.

Çardak merkeze 5 km, Denizli şehir merkezine ise 65 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda otobüs ve taksiler kullanılıyor. Baytur firmasına bağlı olan otobüsler yaklaşık 10 dakikada Çardak merkeze ulaşıyor. Denizli merkeze ise ortalama 1 saat 15 dakika içinde ulaşman mümkün.

Diyarbakır Havalimanı şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanından ulaşımda saatte bir hareket eden Z2 numaralı belediye otobüsleri ve taksiler kullanılıyor. Ekonomik alternatiflerden biri olan otobüslerle ortalama 15 dakika içinde merkeze ulaşabilirsin.

Şehir merkezine 13 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda Havaş servis otobüsleri ve taksiler kullanılıyor. Uçuş saatlerine göre hareket eden otobüsler trafiğin durumuna göre yaklaşık 20 dakika içinde merkeze ulaşıyor.

Merkezden 9 km uzaklıkta yer alan Erzincan Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için Havaş otobüslerini ve taksileri kullanabilirsin. Havaş; şehrin merkezi noktaları olan otogar, Erzincan Park AVM ve kampüsten geçiyor. 

Şehir merkezinden 13 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda servis araçları ve taksiler kullanılıyor. Havalimanı-İstasyon Meydanı güzergahında hareket eden otobüslerle 20 dakika içinde merkeze ulaşabilirsin.

Gaziantep Havalimanı şehir merkezinden 20 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanı-Balıklı güzergahında hizmet veren Havaş otobüsleri ve taksilerle merkeze ulaşabilirsin.

Merkeze 35 km uzaklıkta bulunan İstanbul Yeni Havalimanı’ndan ulaşımda otobüs ve taksiler kullanılıyor. Hem Anadolu Yakası’na hem de Avrupa Yakası’na giden Havaist otobüsleri ve İETT otobüslerini kullanabilirsin.

Şehir merkezine 50 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım Havaş otobüsleri, İETT otobüsleri ve taksilerle sağlanıyor. E-10 ve E-11 hatları Kadıköy’e, E-9 hattı Bostancı’ya trafiğin durumuna göre ortalama 1 saat içinde ulaşıyor.

Adnan Menderes Havalimanı şehir merkesinden 15 km uzaklıkta bulunuyor. Merkeze ulaşımda ise farklı alternatifler görmek mümkün. Havaş otobüsleri, ESHOT belediye otobüsleri, metro ve taksileri kullanarak yaklaşık 20 dakika içinde merkeze ulaşabilirsin.

Şehir merkezinden yalnızca 5 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım oldukça kısa sürüyor. Havalimanı-Ramada Otel arasında hizmet veren belediye otobüsleri ile yaklaşık 10 dakika içinde merkezde olabilirsin.

Harakani Havalimanı şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanından ulaşımda özel servisler, belediye otobüsleri ve taksiler kullanılıyor. Mesafe yakın olduğu için daha konforlu bir alternatif olan taksileri tercih edebilirsin.

Erkilet Havalimanı, Kayseri şehir merkezine yalnızca 5 km uzaklıkta. Havalimanından ulaşımda Havaş servislerinin yanı sıra 4, 100, 101, 102 ve 270 numaralı belediye otobüsleri de kullanılıyor. Taksileri de kullanarak kısa sürede merkeze ulaşabilirsin.

Şehir merkezinden 15 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda yalnızca Havaş servis otobüsleri ve taksiler kullanılıyor. Konya Havalimanı-Anıt güzergahında hareket eden otobüslerle ortalama 30 dakika içinde şehir merkezine ulaşabilirsin.

Merkeze 25 km uzaklıkta yer alan Erhaç Havalimanı’ndan ulaşım Havaş otobüsleri ve taksilerle sağlanıyor. Uçuş saatlerine göre hareket eden otobüsler otogar ve Sivas Caddesi gibi merkezi noktalara gidiyor. Yolculuklar trafiğin durumuna göre ortalama 45 dakika sürüyor.

Mardin Havalimanı şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanı-otogar-Kızıltepe güzergahında hareket eden belediye otobüsleri ve minibüsler en ekonomik ulaşım yöntemi. Havaş otobüsleri ve taksiler de ulaşımda kullanılan diğer alternatifler arasında bulunuyor. Yolculuklar ortalama 30 dakika sürüyor.

Muş Havalimanı’ndan ulaşımda yalnızca Havaş servis otobüsleri ve taksiler kullanılıyor. Merkeze 18 km uzaklıkta bulunan havalimanından kalkan otobüsler ortalama 30 dakika içinde şehir merkezine ulaşıyor.

Şehir merkezinden 18 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımı Havaş servis otobüsleri ve taksilerle sağlayabilirsin. Uçuş saatlerine göre hareket eden otobüsler ortalama 30-35 dakika içinde merkeze ulaşıyor.

Çarşamba Havalimanı, Samsun şehir merkezine 25 km uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından ulaşımda özel firmaların sağladığı servis otobüslerini ve taksileri kullanarak yaklaşık 40 dakika içinde merkeze ulaşabilirsin.

Şehir merkezine yalnızca 7 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda servis otobüsleri, minibüsler ve taksi alternatifleri kullanılıyor. Havalimanı-Sinop Otogar-Sinop Cevaevi istikametinde ilerleyen minibüs hattı 15 dakika içinde merkeze varıyor.

Nuri Demirağ Havalimanı’ndan ulaşımda Havaş otobüsleri, belediye otobüsleri ve taksiler kullanılıyor. Merkezden 22 km uzaklıkta bulunan havalimanından, havalimanı-şehir merkezi-otogar güzergahında hareket eden otobüslerle yolculuk yaklaşık 40 dakika sürüyor.

Merkezden 35 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım GAP Havalimanı-Abide Ziyaettin Akbulut Parkı güzergahında hareket eden otobüsler ve taksilerle sağlanıyor. Otobüslerle ortalama 1 saat içinde merkeze ulaşabilirsin.

Şehir merkezine yalnızca 6 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşımda minibüs ve taksiler kullanılıyor. Havalimanı-Atatürk Meydanı istikametinde ilerleyen minibüs hattı kısa süre içinde şehir merkezine varıyor.

Havalimanından ulaşımda belediye otobüsleri ve taksileri kullanabilirsin. Merkezden 15 km uzaklıkta bulunan havalimanından Van Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı 351 numaralı otobüslerle ortalama 30 dakika içinde merkeze ulaşmak mümkün. Otobüsler, havalimanı-Beşyol Halk Eğitim Merkezi güzergahında ilerliyor.

Türkiye seyahatini çok daha kolay planlayabileceğin bu faydalı bilgileri inceleyebilirsin.

Türkiye’ye Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

 • Türkiye’nin resmi dili Türkçe olsa da özellikle turistik şehirlerde İngilizce de yaygın olarak konuşuluyor. Almanca ve Rusça da konuşulan diller arasında bulunuyor. 
 • Zengin bir mutfağı olan Türkiye’nin farklı lezzetlerini denemeden dönme. Seyahatinden önce her şehrin kendine özgü lezzetini öğrenebilir ve gastronomik bir tura çıkabilirsin.
 • Ülkenin para birimi Türk lirası olmasına rağmen özellikle tatil için tercih edilen turistik şehirlerde dolar ve euro da kabul ediliyor.
 • Türkiye’de toplu taşıma sistemi oldukça gelişmiş durumda. Halk otobüsleri ve minibüslerin yanı sıra metro, vapur, tramvay ve feribot hatlarıyla da seyahat etmen mümkün. Her şehrin kendi toplu taşıma kartını edinerek indirimden de yararlanabilirsin.
 • Yerel çarşı ve pazar yerlerinin bir hayli fazla olduğu Türkiye’de pazarlık kültürü bulunuyor.  

Önemli Telefonlar

 • Ülke Kodu: +90
 • Havalimanı Telefonları 
  • Adana Şakir Paşa Havalimanı: (0322) 435 03 80
  • Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı: (0472) 216 04 00
  • Alanya Gazipaşa Havalimanı: (0242) 582 71 26
  • Amasya Merzifon Havalimanı: (0358) 535 10 16
  • Ankara Esenboğa Havalimanı: (0312) 590 40 00
  • Hatay Havalimanı: (0326) 235 13 00
  • Antalya Havalimanı: (0242) 444 74 23
  • Balıkesir Koca Seyit Havalimanı: (0266) 294 75 10
  • Batman Havalimanı: (0488) 218 04 44
  • Bingöl Havalimanı: (0426) 215 00 67
  • Bodrum Milas Havalimanı: (0252) 523 01 01
  • Tekirdağ Çorlu Havalimanı: (0282) 682 40 36
  • Dalaman Havalimanı: (0252) 792 55 55
  • Denizli Çardak Havalimanı: (0258) 846 11 39
  • Diyarbakır Yeni Havalimanı: (0412) 233 27 19
  • Elazığ Havalimanı: (0424) 255 14 10
  • Erzincan Havalimanı: (0446) 226 21 06
  • Erzurum Havalimanı: (0442) 327 28 37
  • Gaziantep Havalimanı: (0342) 582 11 11

 

 • İstanbul Havalimanı: (0850) 302 54 93

 

 • Sabiha Gökçen Havalimanı: (0216) 588 88 88
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı: (0232) 455 00 00
 • Kahramanmaraş Havalimanı: (0344) 236 53 52
 • Kars Harakani Havalimanı: (0474) 213 56 67
 • Kayseri Erkilet Havalimanı: (0352) 337 52 44
 • Konya Havalimanı: (0332) 239 13 43
 • Malatya Erhaç Havalimanı: (0422) 266 00 46
 • Mardin Havalimanı: (0482) 313 34 00
 • Muş Havalimanı: (0436) 250 00 04
 • Ordu-Giresun Havalimanı: (0452) 226 28 52
 • Samsun Çarşamba Havalimanı: (0362) 844 88 30
 • Sinop Havalimanı: (0368) 271 56 08
 • Sivas Nuri Demirağ Havalimanı: (0346) 224 86 87
 • Şanlıurfa GAP Havalimanı: (0414) 378 11 11
 • Trabzon Havalimanı: (0462) 328 09 40
 • Van Ferit Melen Havalimanı: (0432) 227 00 01
 • Acil Durum Hattı: 112

 • Türkiye’yi neden ziyaret etmeliyim?

Her bölgesi farklı bir güzellik barındıran Türkiye, gezginlerin en sık seyahat ettiği ülkelerin başında geliyor. Dört mevsimin de yaşandığı ülke özellikle tarih boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapması ve muhteşem doğal güzellikleri ile turistleri büyülüyor. Yemek kültürünün de çok gelişmiş olduğu ülkede ister deniz ya da kar tatili yapabilir, ister gastronomik bir tura çıkabilir, isterseniz de eşsiz tarihi yapıları görebilirsiniz.

 • Türkiye seyahati için ideal dönem nedir?

Dört mevsimin de belirgin bir şekilde yaşandığı Türkiye gezileri genellikle seyahat amacına göre şekilleniyor. Güney bölgeler özellikle yaz sezonunda deniz tatili amacıyla sık sık seyahat edilen yerlerden. Kültürel bir seyahat içinse bahar ve yaz aylarını tercih edebilirsin. Büyük kayak merkezlerinin de bulunduğu Türkiye’yi her mevsim ziyaret etmek mümkün.

 • Ucuz Türkiye uçak bileti nasıl alırım?

Yaz sezonu ve tatil dönemlerinde Türkiye uçak bileti fiyatları normalden daha fazla olabiliyor. Bütçene ve takvimine uygun bilet için erken rezervasyon avantajından yararlanabilirsin. Ucuz uçak bileti kampanyalarımız ve promosyonlar da daha uygun fiyatlarla seyahat etmeni sağlıyor.

 • Türkiye’nin kullandığı saat dilimi nedir?

Türkiye’de GMT+3 saat dilimi kullanılıyor.

Türkiye’ye uçuşlar başladı mı?

Türkiye uçuş kuralları nelerdir?

Türkiye ülkeye girişlerde karantina uyguluyor mu?

COVID-19 (koronavirüs) kapsamında gerçekleşecek Türkiye uçuşlarına ait seyahat koşulları ve tarihleri nelerdir?

Çerezleri kullanımımız hakkında

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışması ve performansının artırılması için gerekli çerezleri kullanıyoruz. Bunlara ek olarak tercihinize bağlı foksiyonel çerezler ile reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler kullanmaktayız. Fonksiyonel çerezler Pegasus İnternet Sitesindeki tercihlerinizin hatırlanmasını sağlar. Reklam ve üçüncü kişilere ait çerezler ise tarayıcınız üzerinden internet kullanımınıza bağlı reklam ve tanıtım içeriği sunmaktadır.Tercihe bağlı çerezlerin kullanımına aşağıdaki tercihler üzerinden izin verebilir veya bu yönde kullanımı engelleyebilirsiniz. Gerekli çerezleri internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu çerezleri devre dışı bıraktığınızda Pegasus İnternet Sitesinin bazı özelliklerinden faydalanamayacağınızı lütfen dikkate alınız. Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Oturum çerezleri

Pegasus İnternet Sitesinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için gereklidir. Pegasus İnternet Sitesinin ziyaret edilebilmesini ve özelliklerinden faydalanılmasını bu çerezler sağlar. Oturum çerezleri, internet sitesinde sayfalar arasında bilgileri taşıyabilmek ve bilgileri tekrardan girmek zorunluluğunu ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır.

Performans çerezleri

Bu çerezler aracılığıyla, sayfaların ziyaret sıklığı, varsa ilgili hata iletileri, sayfalarda geçirilen zaman ve kullanıcının internet sitesini kullanma şekliyle ilgili bilgileri toplanır. Bu bilgiler aracılığıyla, Pegasus İnternet Sitesinin performansının arttırılması sağlanır.

Fonksiyonel çerezler

Bu çerezler ile kullanıcının site içinde yapmış olduğu seçeneklerin (örneğin, seçilen şehir, uçuş tarihi) hatırlanması sağlanır ve böylelikle kullanıcıya kolaylık sağlanmış olur. Bu çerezler ile kullanıcılara gelişmiş internet özellikleri sağlanır.

Reklam ve üçüncü taraf çerezleri

Pegasus internet sitesinde bazı fonksiyonların kullanımı amacıyla üçüncü taraf tedarikçilerine ait çerezleri kullanılır (örneğin, uçuş noktaları ve promosyon sayfalarında yer alan sosyal medya paylaşım araçlarının oluşturduğu çerezler). Pegasus İnternet sitesinde reklam takibi yapan firmaların çerezleri de mevcuttur.

Detaylı bilgi için

Detaylı bilgi için Pegasus Gizlilik Politikası – Çerezler (Cookies) ve Dijital Pazarlama Uygulamaları sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.

Uyarı

Kıbrıs'ta hizmet veren tüm askeri personel için Kıbrıs çıkışlı uçuşlarda havaalanı vergisi indirimleri uygulanacaktır. Check-in sırasında askeri kimlik ve sınır geçiş kağıtları ibraz edilerek indirim talep edilebilir. Uygun belgelerin sunulmaması halinde, uçuş gününde geçerli olan fiyat üzerinden yeni bir bilet alınmalıdır. Seyahat için izin verilmemesi halinde havayolu şirketimiz sorumlu tutulamaz.
TR Whatsapp İletişim Hattı else if (Helpers.IsFlyAndWatch()) //FLY AND WATCH { } else if (Helpers.IsCountryDetailPage()) { } else if (Helpers.IsAirPortPage()) { } else if (Helpers.IsAirPortDetailPage()) { } else if (Helpers.IsCityGuidePage()) { } else if (Helpers.IsCityGuideDetailPage()) { } else if (Helpers.IsSalesForcePage()) { } else { }